Międzynarodowy Dzień Jazzu

30 kwietnia 2012 roku, w kilku miastach na świecie i we Francji, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Jazzu. We Francji, świętowanie rozpocznie się już 27 kwietnia w siedzibie UNESCO w Paryżu.

Jazz w Paryżu

 

We Francji, wydarzenie to organizowane jest przez UNESCO przy współpracy z Akademią Jazzu i klubami jazzowymi z Rue des Lombards w Paryżu (Duc des Lombards, Sunset-Sunside, Baiser Salé). Impreza potrwa do 6 rano.

W Paryżu, festiwal rozpocznie się w piątek 27 kwietnia 2012 roku, w siedzibie UNESCO i potrwa kilka dni. Na ten czas przewidziane są liczne animacje, konferencje, debaty, lekcje jazzu, występy muzyków i koncerty.

 

Aby wziąć udział w koncertach należy zarejestrować się na stronie UNESCO w Paryżu (7 place de Fontenoy, dzielnica 7 Paryża). Wstęp bezpłatny.

 

 

Więcej informacji na stronie UNESCO we Francji: http://www.unesco.org/new/fr/unesco/events/prizes-and-celebrations/celebrations/international-days/jazz-day/

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Disneyland Paris – darmowe wejście

Z okazji 20-tu lat działalności  Disneyland w Paryżu, Disney oferuje darmowy bilet na cały dzień do dwóch parków Disneylandu. Wejściówka...

Zamknij